Напишите нам
Имя
Эл-почта
Телефон
Текст сообщения
- Хочу получать новости и особенные предложения
Задать вопрос
Заказать квест -
Тип заказа
???
Вы можете заказать квест на определённую дату или приобрести подарочную карту со сроком действия в 90 дней.
Выберите дату
Выберите время
Имя
Фамилия
Эл-почта
Телефон
Тип лица
Промо код
???
Введя актуальный промо код, вы увидите предоставленную скидку в полученном на эл. почту подтверждении.
Номер подарочной карты
???
Если Вам подарили нашу подарочную карту, Вам нужно ввести её номер в этом окне и сумма уменьшится на сумму стоимости карты.
- Хочу получать новости и особенные предложения
Сумма к оплате: €0
Условия доставки

Мы очень хотим, чтобы доставка приобретённой подарочной карты осуществлялась максимально быстро и просто. Как только мы получим запрос о приобретении подарочной карты, мы проинформируем вас по указанному адресу электронной почты о дальнейших действиях и планируемом сроке доставки.

 • Получить карту можно в офисе в день заказа - 0,00 EUR;
 • Получить карту можно по почте в течение 1-3 рабочих дней по территории Латвии - 2,00 EUR;
 • Получить карту можно в пунктах получения OMNIVA в течение 1-3 рабочих дней - 3,00 EUR.

 

Условия использования

Pasūtījuma veikšana

Veicot pasūtījumu, Pasūtītājs norāda savus personas datus. IK “DDQuest” apstrādā personas datus šādiem mērķiem (nolūkiem):

 • pasūtītāja identificēšanai un apkalpošanai;
 • rēķina sagatavošanai;
 • produkta piegādei (sūtīšanai);
 • produkta atgriešanai vai maiņai;
 • pirkuma naudas atgriešanai;
 • komerciāliem nolūkiem – produktu reklamēšanai un izplatīšanai;
 • pasūtītāju sūdzību izskatīšanai un apstrādei;
 • lojalitātes celšanai jeb pastāvīgo klientu priekšrocību (atlaižu) piešķiršanai;
 • statistikas veidošanai, tīmekļa vietnes un pakalpojumu kvalitātes uzlabošanai.

Pasūtītājs, veicot pasūtījumu, piekrīt, ka viņa norādītie personas dati, likumdošanas noteiktajā kārtībā, tiks apstrādāti produkta pārdošanas nolūkos.

IK “DDQuest”   neatklāj Pasūtītāju informāciju un to neizplata.

IK “DDQuest”  veic personas datu apstrādi atbilstoši datu apstrādes nolūkiem (mērķiem) un tiesiskiem pamatiem.

IK “DDQuest”  apstrādā Pasūtītāja datus, izmantojot mūsdienu tehnoloģiskās iespējas, ņemot vērā pastāvošos privātuma riskus.

IK “DDQuest”   neizpauž trešajām personām un nenodod Pasūtītāja personas datus vai jebkādu citu informāciju par Pasūtītāju apstrādei ārpus Eiropas Savienības un Eiropas Ekonomikas Zonas, izņemot:

 • saskaņā ar Pasūtītāja nepārprotamu un brīvprātīgu piekrišanu;
 • normatīvajos aktos (likumā) noteiktajām personām, noteiktajos gadījumos, noteiktajā kārtībā un apjomā;

Pasūtītājam ir tiesības:

 • saņemt normatīvajos aktos noteikto informāciju saistībā ar viņa datu apstrādi.
 • saskaņā ar normatīvajiem aktiem pieprasīt IK “DDQuest” piekļuvi saviem personas datiem,
 • pieprasīt IK “DDQuest” veikt personas datu papildināšanu, labošanu vai dzēšanu, vai apstrādes ierobežošanu attiecībā uz Pasūtītāju,
 • iebilst pret apstrādi (tajā skaitā pret personas datu apstrādi, kas veikta pamatojoties uz IK “DDQuest”  likumīgajām interesēm),
 • uz datu pārnesamību.

Cena un norēķinu kārtība

Pasūtītājs, apstiprinot pasūtījumu, piekrīt spēkā esošās produkta cenas apmaksai.

Samaksu par izvēlēto produktu un izvēlēto piegādes pakalpojumu var veikt skaidrā naudā, izmantojot elektronisko maksājumu pakalpojumu caur norēķinu partnera sistēmu paysera.lt, kuras operators ir Paysera LT UAB vai veicot apmaksu saskaņā ar IK “DDQuest”  iesniegtu rēķinu tā noteiktajā termiņā, ar naudas pārskaitījumu uz rēķinā norādīto IK “DDQuest” bankas kontu. Ja pasūtītājs veic apmaksu ar bankas pārskaitījumu, tad par samaksas dienu tiek uzskatīta diena, kad maksājums saņemts IK “DDQuest”  bankas kontā.

Kredītkartes detaļas netiek glabātas pie IK “DDQuest”, bet tiek apstrādātas ar partneri – Paysera LT UAB.

Produkta saņemšana

MONO, TWIN, UNION kvests:
Pasūtītājs samaksā skaidrā naudā vai ar bankas pārskaitījumu, IK “DDQuest” uz Pasūtītāja norādīto e-pasta adresi nosūta DD anketu, kuru aizpildot IK “DDQuest” saņem informāciju par kvesta dalībnieka (-u) interesēm un pateicoties kurai tiek izstrādāts individuālais kvests. Pasūtītāja izvēlētajā dienā kvesta dalībnieks (-ki) saņem pirmo aploksni ar nepieciešamo informāciju un sākas kvests pa pilsētu.

Online spēle:
Tiklīdz Pasūtītājs apmaksā izvēlēto produktu, viņš/viņa uz savu e-pastu saņem kodu, kuru ievadot www.ddquest.lv (pie ‘online spēle’) – sākas spēle, google karte rādīs, kur pilsētā ir jāatrodas, lai pareizi atbildētu uz jautājumu. Kods ir derīgs 48 stundas no ievades brīža un to ir iespējams ievadīt no dažādām ierīcēm. Ja saņemtais kods nenostrādā, Pasūtītājam ir jāsazinās ar IK “DDQuest” telefoniski vai ar e-pasta palīdzību un IK “DDQuest” administrators nosūtīs Pasūtītājam jaunu kodu vai arī atgriezīs naudu.

Atteikšanās no produkta un naudas atgriešana

Atsakoties no apmaksāta produkta neparedzētu apstākļu dēļ,  Pasūtītājam ir jāsazinās ar IK “DDQuest” un jāapspriež naudas atgriešanas iespējas. Katru gadījumu IK “DDQuest” izskata individuāli.

Fotogrāfiju publicēšana

Fotogrāfijas, uzņemtas kvesta laikā un ielādētas spēles laikā, saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likumu, ir personas dati, tādejādi, tie netiks publicēti publiskajā vidē bez Pasūtītāja rakstiskās atļaujas.
Spēles laikā ielādētas fotogrāfijas tiks izmantotas tikai spēles rezultāta noteikšanai.

Par dāvanu karti

Pasūtot izvēlēto dāvanu karti, IK “DDQuest” saņem šo informāciju un nosūta rēķinu uz Pasūtītāja norādīto e-pasta adresi vai saņem maksājumu skaidrā naudā tiekoties ar Pasūtītāju personiski. Kad nauda par dāvanu karti ir saņemta,  IK “DDQuest” nosūta Pasūtītājam dāvanu karti ar Pasūtītāja izvēlēto piegādes veidu. Dāvanu karte ir derīga 90 dienas.

Piegādes noteikumi

Mēs vēlamies, lai iegādātas dāvanu kartes piegāde būtu maksimāli ātra un vienkārša. Tiklīdz mēs saņemsim jūsu pieteikumu, mēs informēsim jūs uz norādīto e-pastu par produkta tālāko kustību un plānoto piegādes laiku.

 • Jūs varat saņemt dāvanu karti birojā pasūtījuma dienā – 0.00 EUR;
 • Jūs varat saņemt dāvanu karti pa pastu 1-3 darba dienu laikā Latvijas teritorijā – 2.00 EUR;
 • Jūs varat saņemt dāvanu karti OMNIVA punktos 1-3 darba dienu laikā – 3.00 EUR.

Twin

Список квестов

Twin 1

2
до 3 ч.
€85.00

Квест ТWIN1 – это маршрут, состоящий из 4 точек для двоих человек. В некоторых объектах вам необходимо будет посоревноваться, в некоторых – поддержать друг друга. В каждом из посещаемых мест вы получите комплимент от этого места. Этот маршрут однозначно станет лучшим способом проведения времени вдвоём так, чтобы это запомнилось надолго.

Время проведения – до 3 ч. Цена – 85 евро.

Заказать квест

Twin 2

2
до 4 ч.
€105.00

Квест ТWIN2 – этот маршрут состоит из 5 точек и рассчитан также на двоих человек. Данный квест может  стать, прекрасным романтическим приключением или незабываемой помолвкой. Все нюансы будут оговорены заранее, поэтому наш маршрут будет полностью соответствовать вашему идеальному плану.

Время проведения – до 4 ч. Цена – 105 евро.

Заказать квест

Twin 3

2
до 5 ч.
€165.00

Квест ТWIN3 включает в себя маршрут из 6-7 объектов. Этот квест является наиболее занимательным для 2 участников, благодаря количеству точек и продолжительности прохождения. Данный вариант также будет включать в себя выполнение заданий, разгадывание ребусов, изучение города и получение сюрпризов от наших партнёров, но в данном квесте формат будет многограннее и эксклюзивнее.

Время проведения – до 5 ч. Цена – 165 евро.

Заказать квест