Uzraksti mums
Vārds
E-pasts
Telefons
Teksts
- Gribu saņemt jaunumus un īpašos piedāvājumus
Uzdot jautājumu

Par mums

DDQuest komanda ir jaunie un kreatīvie jaunieši, kurus apvieno kopēja vēlme veidot ko tādu, kas popularizēs pilsētas objektus, rādīs cilvēkos patīkamas un neaizmirstamas emocijas un ļaus dalībniekiem risināt, minēt un loģiski domāt.

DDQuest ir izklaidējošie kvesti Daugavpilī. Katrs DDQuest maršruts tiek izstrādāts individuāli, ņemot vērā dalībnieka vai dalībnieku intereses, pasākuma tematiku un pasūtītāja veidotā pārsteiguma ideju. Mēs ar prieku izstrādāsim īpašo dāvanu jūsu tuvajam cilvēkam, organizēsim lielisko randiņu un izstrādāsim teicamu dienas maršrutu nelielai kompānijai.

 

DDQuest

Kad ir jādomā par DDQuest?

Kad jums parādas brīvais laiks un jūs nezināt, ko darīt un kā interesanti pavadīt laiku Daugavpilī. Bieži vien nepietiek informācijas par to, kas jauns notiek pilsētā un tāpēc ir nepieciešama konsultācija, jo, kad atbrauc draugi – programmai ir jābūt NOPIETNAI.

Kad jūs vēlaties organizēt kādu īpašu dzimšanas dienas dāvanu sev tuvajam cilvēkam, jūs domājat, ko uzdāvinat, lai šī diena kļūtu par tiešām neierastu, izskatat dažādus scenārijus, bet labākais variants taču ir griezties pie tā, kas vienmēr ar prieku palīdzēs un kam ir pieredze.

Kad ir svarīgi saplānot romantisko pārsteigumu vai skaisto bildināšanas ideju, parasti sāc apdomāt detaļas, jo Daugavpilī izvēle nav liela, bet ir taču tie, kas izdomās ko tiešām brīnišķīgu.

Kad ir aktuāla meiteņu vai vecpuišu ballītes organizēšana Daugavpilī, kā organizēt šo pasākumu, lai atcerētos vēl ilgu laiku, vai arī tieši pretēji, lai neviens neko nevarētu atcerēties - DDQuest komanda realizēs jebkuru ideju!