Uzraksti mums
Vārds
E-pasts
Telefons
Teksts
- Gribu saņemt jaunumus un īpašos piedāvājumus
Uzdot jautājumu
Pasūtīt kvestu -
Pasūtījuma veids
???
Jūs varat pasūtīt kvestu uz noteikto dienu vai arī nopirkt dāvanu karti ar derīguma termiņu – 90 dienas.
Izvēlieties datumu
Izvēlieties laiku
Vārds
Uzvārds
E-pasts
Telefons
Personas tips
Promo kods
???
Ievadot aktuālo promo kodu, Jūs ieraudzīsiet atlaidi saņemtajā uz e-pastu apstiprinājuma vēstulē.
Dāvanu kartes numurs
???
Ja Jums tika uzdāvināta mūsu dāvanu karte, Jums ir jāievada tās numurs šajā logā un summa tiks samazināta dāvanu kartes vērtības apmērā.
- Gribu saņemt jaunumus un īpašos piedāvājumus
Summa apmaksai: €0
Piegādes noteikumi

Mēs vēlamies, lai iegādātas dāvanu kartes piegāde būtu maksimāli ātra un vienkārša. Tiklīdz mēs saņemsim jūsu pieteikumu, mēs informēsim jūs uz norādīto e-pastu par produkta tālāko kustību un plānoto piegādes laiku.

 • Jūs varat saņemt dāvanu karti birojā pasūtījuma dienā – 0.00 EUR;
 • Jūs varat saņemt dāvanu karti pa pastu 1-3 darba dienu laikā Latvijas teritorijā – 2.00 EUR;
 • Jūs varat saņemt dāvanu karti OMNIVA punktos 1-3 darba dienu laikā – 3.00 EUR.
Lietošanas noteikumi

Pasūtījuma veikšana

Veicot pasūtījumu, Pasūtītājs norāda savus personas datus. IK “DDQuest” apstrādā personas datus šādiem mērķiem (nolūkiem):

 • pasūtītāja identificēšanai un apkalpošanai;
 • rēķina sagatavošanai;
 • produkta piegādei (sūtīšanai);
 • produkta atgriešanai vai maiņai;
 • pirkuma naudas atgriešanai;
 • komerciāliem nolūkiem – produktu reklamēšanai un izplatīšanai;
 • pasūtītāju sūdzību izskatīšanai un apstrādei;
 • lojalitātes celšanai jeb pastāvīgo klientu priekšrocību (atlaižu) piešķiršanai;
 • statistikas veidošanai, tīmekļa vietnes un pakalpojumu kvalitātes uzlabošanai.

Pasūtītājs, veicot pasūtījumu, piekrīt, ka viņa norādītie personas dati, likumdošanas noteiktajā kārtībā, tiks apstrādāti produkta pārdošanas nolūkos.

IK “DDQuest”   neatklāj Pasūtītāju informāciju un to neizplata.

IK “DDQuest”  veic personas datu apstrādi atbilstoši datu apstrādes nolūkiem (mērķiem) un tiesiskiem pamatiem.

IK “DDQuest”  apstrādā Pasūtītāja datus, izmantojot mūsdienu tehnoloģiskās iespējas, ņemot vērā pastāvošos privātuma riskus.

IK “DDQuest”   neizpauž trešajām personām un nenodod Pasūtītāja personas datus vai jebkādu citu informāciju par Pasūtītāju apstrādei ārpus Eiropas Savienības un Eiropas Ekonomikas Zonas, izņemot:

 • saskaņā ar Pasūtītāja nepārprotamu un brīvprātīgu piekrišanu;
 • normatīvajos aktos (likumā) noteiktajām personām, noteiktajos gadījumos, noteiktajā kārtībā un apjomā;

Pasūtītājam ir tiesības:

 • saņemt normatīvajos aktos noteikto informāciju saistībā ar viņa datu apstrādi.
 • saskaņā ar normatīvajiem aktiem pieprasīt IK “DDQuest” piekļuvi saviem personas datiem,
 • pieprasīt IK “DDQuest” veikt personas datu papildināšanu, labošanu vai dzēšanu, vai apstrādes ierobežošanu attiecībā uz Pasūtītāju,
 • iebilst pret apstrādi (tajā skaitā pret personas datu apstrādi, kas veikta pamatojoties uz IK “DDQuest”  likumīgajām interesēm),
 • uz datu pārnesamību.

Cena un norēķinu kārtība

Pasūtītājs, apstiprinot pasūtījumu, piekrīt spēkā esošās produkta cenas apmaksai.

Samaksu par izvēlēto produktu un izvēlēto piegādes pakalpojumu var veikt skaidrā naudā, izmantojot elektronisko maksājumu pakalpojumu caur norēķinu partnera sistēmu paysera.lt, kuras operators ir Paysera LT UAB vai veicot apmaksu saskaņā ar IK “DDQuest”  iesniegtu rēķinu tā noteiktajā termiņā, ar naudas pārskaitījumu uz rēķinā norādīto IK “DDQuest” bankas kontu. Ja pasūtītājs veic apmaksu ar bankas pārskaitījumu, tad par samaksas dienu tiek uzskatīta diena, kad maksājums saņemts IK “DDQuest”  bankas kontā.

Kredītkartes detaļas netiek glabātas pie IK “DDQuest”, bet tiek apstrādātas ar partneri – Paysera LT UAB.

Produkta saņemšana

MONO, TWIN, UNION kvests:
Pasūtītājs samaksā skaidrā naudā vai ar bankas pārskaitījumu, IK “DDQuest” uz Pasūtītāja norādīto e-pasta adresi nosūta DD anketu, kuru aizpildot IK “DDQuest” saņem informāciju par kvesta dalībnieka (-u) interesēm un pateicoties kurai tiek izstrādāts individuālais kvests. Pasūtītāja izvēlētajā dienā kvesta dalībnieks (-ki) saņem pirmo aploksni ar nepieciešamo informāciju un sākas kvests pa pilsētu.

Online spēle:
Tiklīdz Pasūtītājs apmaksā izvēlēto produktu, viņš/viņa uz savu e-pastu saņem kodu, kuru ievadot www.ddquest.lv (pie ‘online spēle’) – sākas spēle, google karte rādīs, kur pilsētā ir jāatrodas, lai pareizi atbildētu uz jautājumu. Kods ir derīgs 48 stundas no ievades brīža un to ir iespējams ievadīt no dažādām ierīcēm. Ja saņemtais kods nenostrādā, Pasūtītājam ir jāsazinās ar IK “DDQuest” telefoniski vai ar e-pasta palīdzību un IK “DDQuest” administrators nosūtīs Pasūtītājam jaunu kodu vai arī atgriezīs naudu.

Atteikšanās no produkta un naudas atgriešana

Atsakoties no apmaksāta produkta neparedzētu apstākļu dēļ,  Pasūtītājam ir jāsazinās ar IK “DDQuest” un jāapspriež naudas atgriešanas iespējas. Katru gadījumu IK “DDQuest” izskata individuāli.

Fotogrāfiju publicēšana

Fotogrāfijas, uzņemtas kvesta laikā un ielādētas spēles laikā, saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likumu, ir personas dati, tādejādi, tie netiks publicēti publiskajā vidē bez Pasūtītāja rakstiskās atļaujas.
Spēles laikā ielādētas fotogrāfijas tiks izmantotas tikai spēles rezultāta noteikšanai.

Par dāvanu karti

Pasūtot izvēlēto dāvanu karti, IK “DDQuest” saņem šo informāciju un nosūta rēķinu uz Pasūtītāja norādīto e-pasta adresi vai saņem maksājumu skaidrā naudā tiekoties ar Pasūtītāju personiski. Kad nauda par dāvanu karti ir saņemta,  IK “DDQuest” nosūta Pasūtītājam dāvanu karti ar Pasūtītāja izvēlēto piegādes veidu. Dāvanu karte ir derīga 90 dienas.

Piegādes noteikumi

Mēs vēlamies, lai iegādātas dāvanu kartes piegāde būtu maksimāli ātra un vienkārša. Tiklīdz mēs saņemsim jūsu pieteikumu, mēs informēsim jūs uz norādīto e-pastu par produkta tālāko kustību un plānoto piegādes laiku.

 • Jūs varat saņemt dāvanu karti birojā pasūtījuma dienā – 0.00 EUR;
 • Jūs varat saņemt dāvanu karti pa pastu 1-3 darba dienu laikā Latvijas teritorijā – 2.00 EUR;
 • Jūs varat saņemt dāvanu karti OMNIVA punktos 1-3 darba dienu laikā – 3.00 EUR.

 

Union

Kvestu saraksts

Union 1

3-6
līdz 4 h
€35.00 (Par personu)

Kvests UNION1 – kompāniju, no 3 līdz 6 personām, maršruts. Dotajā maršrutā ir 5 pieturas. Sakarā ar to, ka kvesta tēma tiek izrunāta un saskaņota  pirms pasākuma, tas var kļūt par perfektu „team building” iespēju, lielisku pilsētas iepazīšanās veidu un neticami aizraujošo dienas pavadīšanas iespēju kopā ar draugiem.

Ilgums – līdz 4h. Cena – 35 EUR/no personas.

Pasūtīt kvestu

Union 2

3-6
līdz 6 h
€50.00 (Par personu)

Kvests UNION2 – dotajā kvestā arī kompānija var sastāvēt no 3 līdz 6 personām, bet tas iekļauj 7 pieturas. UNION2 ir neordinārākais un aizraujošākais kvests. Mēs to piedāvājam vecpuišu ballītēm un līgavas atvadu vakaram, jo tieši šiem pasākumiem ir jākļūst par neaizmirstamiem vai arī gluži pretēji, lai neviens absolūti neko nevarētu atcerēties. Jebkurā gadījumā mēs realizēsim jūsu vēlmes!

Ilgums – līdz 6h. Cena – 60 EUR/persona.

Pasūtīt kvestu